zjentek

Dají se u Androida 9 a výše nastavit předvolby zamčené obrazovky?

To aby si člověk mohl na displej přednastavit informace pro poctivého nálezce ještě v době, než PINem uzamčený mobil někde zapomene, nebo třeba ztratí. Nic podobného v nastavení nevidím, ale nejsem neomylný. Děkuji.

Odpovědi
aliendrone

Jde, hledej to v nastavení obrazovky (přesněji v nastavení „zamykací obrazovky“). Ono to záleží možná i na nadstavbě OS, každopádně pokud to telefon nepodporuje přímo, je celkem jisté, že na to bude appka. ;) :D

Mc Merkurion

… šlo to už i u čtyřky, ale většinou záleží na typu telefonu, ne na androidu …

anonym

Ahoj zjentek, ano jde, v nastavení ,,Domovská obrazovka a tapeta plochy", pak ,,Podpis na zamčené obrazovce" a zadáš text, který se má zobrazit. Samozřejmě záleží na nástavbě systému, pokud nenajdeš můžeš vyhledávat v nastavení ,,Podpis na zamčené obrazovce".