bolak

Dají se někde najít statistické údaje, ve kterém zaměstnání % skončí lidé kteří studovali určitý typ střední školy?

Jako třeba že tam bude ZDRAVOTNÍ ŠKOLA a pod tím grafické znázornění, že 20% zdravotní sestra, 35% lékař, 7% učitel, 3% hrobník a tak dále, a takovéto údaje ke každému typu SŠ?

Odpovědi
Drap

Nedá se najít

Hamon

Ano i ne. Najdi si stranky nabizejici praci. Kdyz dost zaplatis, radi ti prodaji anonymizovane udaje ze zivotopisu, jako vzdelani, praxe.
Ovsem to najdes udaje jen o tech, kteri pracuji nebo chteji pracovat na pozicich, kde je CV vyzadovane. U hrobniku CV az tolik vyzadovane asi nebude, takze tam budes mit smulu.