PAVELSCH

Dá se zjistit jmenný seznam odsouzených propouštěných k 1.1.2010

Potřeboval by jsem zjistit zda je někde na stránkách jmenný seznam odsouzených,kteří jsou propouštěni k 1.1.2010 v sou­běhu s AMNESTII k novému trestnímu zákonu.Děkuji moc spěchá

Odpovědi
standaQ

K dispozici jsou jen statitisky o počtech vězňů, kteří jsou propouštěni z jednotlivých věznic. Na internetu tuto statistiku určitě naleznete.

Ale jmenný seznam určitě veřejný není.

magicm18

Myslim si ze z duvodu zakona na ochranu osobnich udaju to neni mozne zverejnit.