samsulka

amnestie 2010

Jsem čekající na nástup trestu.Jsem prvotrestaná,od­souzená za krádeže podle §247 odst.1 písm(e)na 7 měsíců a 10 měsíců za porušení zákazu pobytu hl.města Prahy a k tomu 849 hodin veřejně prospěšných prací taky za krádeže.Děkuji.

Odpovědi
Standa1

Trest (7 měsíců) za trestný čin dle § 247/1.e) bude zrušen, protože byl novelou trestního zákoníku zrušen i tento trestný čin…a trest bude nahrazen finančním postihem dle přestupkového zákona.

Trest (10 měsíců) za trestný čin § 75 Zákaz pobytu (dříve § 57a) se nezmění, protože tento trestný čin zůstává a trestní sazby se nesnižují.

Co se týká těch 849 h. VPP, tak ty nejspíš zůstanou, protože se nejspíš jedná o souběžné trestné činy krádeží dle jiných odstavců § 247, odstavec 1

komanc

chci se jen zeptat,jestly nemate v uvedenem §247/1/E CHYBU?uvadite ze jste prvotrestana coz podle pismene E(coz znamena opakovana trestna cinost vposlednich trech letech)neni mozne.Jinak trestny cin §247od.1 pis.E byl amnestovan