amnestie 2010

vim,ze amnestie neni,co se tyka zmeny zakonu pak mam dotaz. za rizeni bez opravneni-byl mi soudem odebran-jsem dostal 400h.ver.praci a 3 roky zakaz-rizeni bez opravneni plus samozrejme mareni ur.rozhodnuti. mam prosim vas sanci na alespon castecne snizeni trestu ? dekujíi za odpoved pavel

Odpovědi
nikolik

dostal sem zakas 18 mesicu a prospesne prace 250 hodin spadne mito nebo ne ???

standaQ

Na částečné zkrácení trestu teoretickou šanci máte (trestný čin řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění – § 180d byl zrušen), ale bude záležet na mnoha okolnostech, protože trestný čin „maření výkonu úředního rozhodnutí“ zůstává trstným činem včetně trestů a zákazů řízení i podle nového trestního zákoníku.

Během ledna byste měl dostat vyrozumění od soudu zda byl váš souhrnný trest překvalifikován.