Amnestie 2010

Dobry den ,docetl jsem se o amnestii na rok 2010. Chci se zeptat jestli se bude vztahovat na rizeni vozidla pod vlivem alkoholu a take za prestupek se zakazem rizeni na pul roku . Dekuji

Odpovědi
standa

NIKOLI, na vámi uváděné protiprávní jednání se ´amnestie´ nevztahuje.

p.s. zadejte si do horní modré lišty slovo ´amnestie´, klikněte na ´Vyhledat´ a obdržíte seznam cca tří desítek otázek i odpovědí s obdobnou tématikou.