smiley123

Dá se v Krkonoších bivakovat?

Hezký den, zajímalo by mě, jestli se dá v Krkonoších přespat jen ve spacáku v takových těch turistických přístřešcích, abych neporušila zákon? Nikde to nemůžu najít, ale zdá se, že nebudu první ani poslední, co to má v plánu. Díky za odpovědi :)

Odpovědi
Drap

Záleží na tom kde, v které části. Obecně lze říct že ano. Pokud budeš spát jen ve spacáku, tak to neni dost dobře napadnutelné. Pokud nerozdělávám oheň, nestavím přístřešek a podobně, tak to u nás neni hodnoceno jako táboření.
Je to snadné, jdu procházím se, Jsem unaven už nemohu dál. Rozdělám spacák a vyspím se. Nikdo mně za to nemůže stíhat. Nic jsem neporušil, pokud jsem neporušil zákaz vstupu do té lokality. Téměř nikde jinde ve světě to neni možné.