Kelt

Dá se tomu zabránit, předejít?

Koupil jsem si pěkný batoh, kde si nosím věci. Měl jsem balíček Knackebrotu, který jsem si otevřel a pár kousků jsem snědl. Otevřený balíček jsem si dal do dvou PE tašek, zadělal a vložil do batohu, abych to nemusel nosit v ruce. Po pár hodinách nošení jsem zjistil, že se mi prášek z Knackebrotu vysypal i přes ty dvě tašky do batohu, takže jsem to musel čistit, vysypávat. Samotná taška s Knackebrotem od toho prášku není znečištěna a tašky nejsou děravé. To že molekuly plynu se dají zachytit na sítě vím, divím se, jak mohl projít prášek s relativně uzavřeného prostoru? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Správně jsi napsal „relativně uzavřený prostor“. Použij ukládací krabičky, je jich plný trh, nebo podobné uzavíratelné sáčky, taky jich je plný trh.