Jako Vůbec

Dá se tímhle aspon trochu vydělat?

Vzhledem k tomu že když jsem tuhle otázku položil 3 dny zpátky někdo ji hrozně aktivně nahlásil jako spam, ptám se znovu.
A zdůraznuji, že nepropaguji tuto firmu. Žena je na mateřské a hledá přivýdělek z domova, tak se jen chci poradit, jestli je tohle práce kde se dá vydělat trocha peněz. Nebo jestli s nimi nemáte někdo zkušenost.

Na základě vašeho zájmu o spolupráci zasílám bližší informace k projektu, který probíhá v gastronomických zařízeních.

Nyní projekty neběží, začneme jakmile to bude možné.

Projekt běží každý měsíc.

Vaším úkolem bude zapsat veškerý sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů podávaných na provozovně včetně cen a spotřeby.

(dotazník k nahlédnutí v příloze)

Dotazníky, dárky pro respondenty a obálky vám zašleme.

Vyplněné dotazníky nám zasíláte zpět den po ukončení projektu. Poštovné hradíme v plné výši.

Zaškolení probíhá telefonicky.

Odměna za dotazníky:

245,– Kč/1 dot.

Příplatek za hlavní město Praha a Středočeský kraj, Karlovy Vary

100,– Kč/1 dot.

  • v případě aplikace tohoto příplatku se nekompenzuje žádné cestovné ani nocležné

3,– Kč za každou značku lihovin nad 50 značek – počítáme od 51. uvedené značky LIHOVIN. př. za 65 značek v dotazníku s plnou identifikací tj. cena, měrná jednotka a spotřeba, Vám náleží příplatek 45Kč .

Za každou zapsanou značku piva, nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů a cigaret příplatek 0,5 Kč. Za dotazník se 100 značkami tedy tazateli přísluší příplatek ve výši 50 Kč.

10 Kč za vložení dotazníku do evidence v rozhraní DS Anketa.

Příplatek 5 Kč za pořízené fotografie baru, lednice, interiéru a exteriéru provozovny. Maximálně je tedy možné proplatit dohromady čtyři fotografie, přičemž maximální příplatek za fotografie činí 20 Kč.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte.

Pro urychlení spolupráce zasílám odkaz k registraci.

www.dsanketa.cz

Odpovědi
anonym

Nevim, jestli je to práce z domova, když vaše žena bude muset obrážet putyky.

Ale nechápu, na co se ptáte? Do nadpisu vložíte otázku, na kterou si v textu sám odpovíte.
Takže ano, dá. Tady jsou konkrétní čísla:
245 Kč za dotazník, 100 kč navíc za Prahu, Středočeský kraj a Karlovy Vary.
3 Kč za každou značku lihovin nad 50 značek.
Za každou zapsanou značku piva, nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů a cigaret příplatek 0,5 Kč
10 Kč za vložení dotazníku do evidence v rozhraní DS Anketa.
Příplatek 5 Kč za pořízené fotografie baru, lednice, interiéru a exteriéru provozovny.

Mimochodem, kdybych měl hospodu a přišel by mi tam člověk, kterej by se mě ptal na spotřebu (ať už expiraci nebo spotřebu v litrech) u každý flašky, plechovky, sudu, dětskýho pitíčka atd asi bych ho nakopal a vyhodil.