Enife

Dá se souhlasit s tímto výrokem?

Díky naší vládě budeme pracovat do konce života. Díky našemu zdravotníctví to nebude tak dlouho…

Poznámka
Chybná předložka „díky“ – viz diskuse

Nejlepší odpověď
xxx3

možná to zní vtipně, nicméně průměřná délka dožití se zatím neustále prodlužuje. To na tom to zdravotnictví asi nebude tak špatně, ne? Další věcí je, že kondici ve stáří dosti ovlivňuje životospráva každého jedince (pokud pominu ty vyjímky, které kouří celý život a dožijí se stovky), sportování, nadváha, doševní kondice, ale i genetické dispozice.

Další odpovědi
anonym

Doplnil bych, že vzhledem ke kvalitě našich potravin mnozí skončí trvale v nemocnicích.
Hezké to vyhlídky. Ještě, že zitra letím na Havaj.

.......... zdálo se mi o tom

Gestas

Sad, but true…

ivzez

S chybně formulovaným výrokem se souhlasit nedá.
[Místo „díky“ mělo být „kvůli“.]

annas

Díky našemu zdravotnictví … předložka „díky“ je chybná. Neužívá se v negativním případě.

Copak děkujeme zdravotnictví za to, že lidé zemřou dřív?