martin14

Dá se sehnat práce v IT i když za sebou nemám žádnou počítačovou školu?

Nejlepší odpověď
Orange

Samozřejmě, stačí něco umět. Ono tě toho ve škole zase tolik nenaučí.

Další odpovědi
anonym

Pokud máte dostatečné zkušenosti, vč. nějakých certifikátu a střední školy s maturitou tak ano.

NemamSlov

staci ti casom spravit kurz a niekedy netreba ani to v Microsofte napriklad robis vstupny test a ohladom toho beru zamestnancov dolezite je co dokazes…napises to do zivotopisu a zvysok zavisi uz len od buduceho zamestnavatela

badisko

:D
INZERÁT:
Přijmeme hackera na HPP.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zkopírujte na počítač CZ-DNS do adresáře c:/dokumenty/kon­kurz.

hlavne neco umet ..zkolu mit nemusis …ale je to nesporna vyhoda ..
Doplňuji:
skolu…:D

briketka10

mimo téma
proč né naučit se dá všechno, jak píšou
kolegové, ale nejdřív jsem si myslela,
abys nedopadl, jako E.T. v tom filmu víš..