Avatar uživatele
Marta88

Dá se prodat nápad?

Mám nápad na film, ale nevím, jak ho prodat.

Když prodat, tak myslím kam cíleně.

Zajímavá 0 před 1678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Za nápadem musíte sama jít a realizovat, jinak je bezcenný … alespoň tedy napsat scénář nebo úspěšnou kniho které se jako předlohy filmař chopí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To je snadné, musíš najít někoho, kdo ho bude ochoten koupit a zaplatit a nic jiného nebrání v cestě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Říká se, že každá věc má svého kupce, záleží jen na ceně.
Takže: najdete-li kupce, můžete nápad prodat.

Horší bude provedení. Zajíce v pytli nikdo nekoupí
a v okamžiku, kdy svůj nápad někomu sdělíte, jej lze ukrást.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Slyšel jsem o tom, že se dá prodat námět na film. Například ona miluje staršího muže a dostane ho. Nebo ona si vezme mladého muže. Námětů může být kolik chceš, na každý prst jich mám 10. Otázka, najít někoho, třeba scénáristu a tomu to nabídnout. Náměty se třeba vybírají z literatury, ale nový pohled na věc a pod. Můžeš si třeba připravit obrázky, nebo prezentaci na počítači a někomu to nabídnout. Někdo to může přijmout, může ho to zaujmout, ale řekne ti, že je to pěkné, ale že budeš potřebovat sponzora na film. Kdy vstupuje do toho právník, kolik si můžeš ze zisku ponechat a další údaje je asi třeba sepsat.
Prodat můžeš různým filmovým společnostem jak u nás, nebo Holywoodu, můžeš to toho jít sama, nebo si vytvořit tým.
Už se těším, že budu sedět za dobrou radu v první řadě při uvádění premiéry a ty budeš obdařena několika Oskary.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek