Dá se prodat nápad?

Mám nápad na film, ale nevím, jak ho prodat.

Když prodat, tak myslím kam cíleně.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za nápadem musíte sama jít a realizovat, jinak je bezcenný ... alespoň tedy napsat scénář nebo úspěšnou kniho které se jako předlohy filmař chopí.

Další odpovědi:

Zlatý

To je snadné, musíš najít někoho, kdo ho bude ochoten koupit a zaplatit a nic jiného nebrání v cestě.

Zlatý

Říká se, že každá věc má svého kupce, záleží jen na ceně.
Takže: najdete-li kupce, můžete nápad prodat.

Horší bude provedení. Zajíce v pytli nikdo nekoupí
a v okamžiku, kdy svůj nápad někomu sdělíte, jej lze ukrást.

Bronzový

Ne

Stříbrný

Slyšel jsem o tom, že se dá prodat námět na film. Například ona miluje staršího muže a dostane ho. Nebo ona si vezme mladého muže. Námětů může být kolik chceš, na každý prst jich mám 10. Otázka, najít někoho, třeba scénáristu a tomu to nabídnout. Náměty se třeba vybírají z literatury, ale nový pohled na věc a pod. Můžeš si třeba připravit obrázky, nebo prezentaci na počítači a někomu to nabídnout. Někdo to může přijmout, může ho to zaujmout, ale řekne ti, že je to pěkné, ale že budeš potřebovat sponzora na film. Kdy vstupuje do toho právník, kolik si můžeš ze zisku ponechat a další údaje je asi třeba sepsat.
Prodat můžeš různým filmovým společnostem jak u nás, nebo Holywoodu, můžeš to toho jít sama, nebo si vytvořit tým.
Už se těším, že budu sedět za dobrou radu v první řadě při uvádění premiéry a ty budeš obdařena několika Oskary.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1217
Zlatý annas 1106
Zlatý quentos 922
Zlatý mosoj 595
Zlatý led 589
Zlatý marci1 572
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 436
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.