Avatar uživatele
Gestas

Dá se pít směs griotky a coly?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Kepler před 2362 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Proč by se nedala. Je tekutá, dá se tedy pít. Jiná otázka je, jestli to bude někomu chutnat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Pít se dá skoro všechno, záleží na chuťových preferencích pijáka. Já osobně bych tohle nepil, ale proti gustu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VeRe1983

Pít se dá i destilovaná voda. Jíst se dají i muchomůrky. Otázkou je, kolikrát v životě a pokud snad vícekrát, zda je chuťový zážitek příjemný. Preference jsou individuální.Já třeba naprosto nesnesu Becherovku, ale mám rád Jägera anebo Ferneta, který je pro mnohé hořký. Zkus si umíchat tebou zmíněný nápoj a uvidíš.

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Kdo má rád sladká lepidla, může mu to vyhovovat. Vznikla by vlastně alkoholická višňová kola, což by mohlo být docela pitelné. Třeba i koktejl na této bázi existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Někdo to možná vypije, ale to musí být tak sssssssssssladké, až se mi z toho zatočila hlava! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Já bych tohle dobrovolně nepil, ale pokud to chutná tobě, tak prosím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: pro tebe bych specielně do toho koktejlu přidal kyselinu citrónovou a špetku sušeného puškvorce. Pak už by to tak sladké nebylo.

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Tak dík! Ještě bych si ten puškvorec (léčí nechutenství) mohla nakapat na kostku cukrůůůůůůůůůůůůůů. 🙂♥
http://botani­ka.wendys.cz/in­dex.php/14-herbar-rostlin/533-acorus-calamus-puskvorec-obecny

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A nemáš něco na léčbu chutenství? Už se kolem mně v bazénu dělají mastná kola.

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Tak pusa se zadrátovat nedá, lednička na zámek pro Tebe, když bydlíš sám, taky nelze. Ale do ledničky a špajzu si můžeš nakoupit méně potravin (co není doma, to se nesní). Hnusné jsou sacharidy, po těch má člověk největší hlad a chuť.Ty nejlépe jíst jen ráno. Vařená jídla (obědy,teplé večeře) s heslem: JJP (jez jen polovinu). Zkus si jeden den sepsat vše co sníš a uvidíš, že druhý den budeš mít menší chuť i hlad. Já to řeším tak, že si nakrájím na talíř hodně zeleniny (třeba okurky, rajčata,ředkvičky, kedlubny) nebo ovocný talíř a umístím si jej doma tam, kde se zrovna nacházím. Po zelenině a ovoci není taková chuť ani hlad. A pozor na pivo-největší GI, hlad a chuť na jídlo. Asi tak. 🙂
(Poslala jsem ti to i ve zprávě).

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Protikladem puškvorce na nechutenství, je zázvor na chutenství. 🙂
Zázvorový čaj pomáhá zahnat chuť k jídlu. Příprava zázvorového čaje je velmi jednoduchá. Oloupej malý kořen zázvoru, nakrájej jej na tenké plátky, zalij je horkou vodou, přidej lžičku citronové šťávy a trochu medu. Antichuťový nápoj povař asi 10–15 minut a mělo by být po chuti na jídlo. 🙂

Zdroj: https://zdravez­dravi.cz/dieta/10-caju-na-hubnuti-a-snizeni-chuti-k-jidlu

před 2362 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek