Pruzkumnik

Dá se nějak zkombinovat alkohol s Vincentkou?

nějaký koktejl nebo rituál pití nějakýho tvrdýho alkoholu

Jediný co mě napadlo je vzít Tequilu a místo soli použít Vincentku

Nejlepší odpověď
Danina65

Zkus kombinovat alkohol se Šaraticí, mohl by to být také silný zážitek.

Další odpovědi
da ny

Proti gustu, žádný dišputát ;), lecos se tzv. dá…, maximálně se člověk pos**e nebo vyzvrací…
Vincentka je skvělá k inhalaci, říznutá Tequilou to nebude ono 😁 K inhalaci zkuste třeba griotku 😉.
Nebuďte jako barbar 😁, nekažte Tequilu ani Vincentku. Zkuste ji místo soli se skořicí a pomerančem. Sůl, je přece nad zlato!
🙂