Alesh

Dá se nechat u doktora vyčistit nos nebo uši?

Teď nemyslím, že je člověk v situaci, kdy má vyloženě ucpané dutiny. Myslím víceméně preventivně. Vím, že mi kdysi říkal kámoš, že jednou za čas jezdí na ušní a že mu uši nějak vyfoukají a že pak mnohem líp slyší. Nikdy jsem se s takovou možností nesetkal, ani o nikom dalším jsem neslyšel, že by něco takového víceméně preventivně podstupoval. Že by ten kámoš kecal, to mi taky nepřijde. A co se týče nosních dutin, je něco takového, nějaká lékařské procedura? Prostě, jestli existuje něco jako možnost objednat se na (asi) ORL s tím, že chci preventivně protáhnout nos a uši?

Odpovědi
Kepler

Zatím jsem to nikdy nepotřeboval, čistím si vše průběžně sám. Jen je třeba volit bezpečné prostředky, abys nedopadl jako Ander z Košíc: štárám sa klincom v uchu a zrazu – cicho!

zjentek

Musí to být u doktora?
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=Z2kOXs-8I8jPwQLck5KIB­Q&q=nasja+ayur­veda&oq=nasja+a­yurveda&gs_l=psy-ab.3..0i22i30­.13628.19956.­.20519...0.2.­.2.90.2196.28­......0....1.­.gws-wiz.....0..0i71j0i8i13­i30j0i67j0i131j0j0i10j0i­30j0i10i30.tPIP­WWYBEJg&ved=0a­hUKEwiPjOO-9uXmAhXIZ1AKHdyJ­BFEQ4dUDCAs&u­act=5
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=72gOXo­eKDNDUwQLcuLXAB­Q&q=indick%C3%A9+pro­cedury+v%C3%BDpl­ach+dutin&oq=in­dick%C3%A9+pro­cedury+v%C3%BDpl­ach+dutin&gs_l=psy-ab.12...27148­.32246..34613­...0.2..0.90.1070­.14......0...­.1..gws-wiz.......0i71­.sUt6xE7zrok&ved=0a­hUKEwjHva-F9uXmAhVQalAK­HVxcDVgQ4dUDCAs

Edison

Ano. Mimochodem… opět by jistě lépe odpověděl tvůj obvoďák.

Edison

To je zvláštní, jediná odpověď, která tu byla, byla ode mě a je pryč. Nechápu. 😁 To je jako válka???

Alesh

@Edison: a konkrétně?

Edison

Co konkrétně? Jsem psal… ANO.

Alesh

Tak se na to příště vysej, když neumíš pořádně odpovědět.

Edison

Co to meleš? Jasně jsem odpověděl na jasnou otázku. Sakra… co ještě chceš?

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Trotla ze sebe děláš ty, podle tvé reakce to nedá moc práce. Edison přesně odpověděl na dotaz. Ten zněl jestli existuje možnost atd. Odpověď zněla ANO. Tak zklidni hormon.

Alesh

už děti na základní škole se učí odpovídat pořádně, dělate ze sebe akorát pitomečky, co vyžadují otázku „pokud ano, tak co se konkrétně má udělat?“. To snad je trochu i pod vaši úroveň, ne? Chlapci, chlapci… 🙂

Edison

Děti na základní škole se učej položit pořádně otázku. Proč pořát někdo, kdo něco od druhých chce není schopen pro správný výsledek udělat ani „ň“ a očekává, ne… VYŽADUJE, aby mu to všichni nacpali pod nos?

Alesh

jo, evidentně potřebuješ doslovné navedení, to jednodušší lidé potřebují, ti chytřejší se takzvaně dovtípí, ale ty radši budeš dělat dál chytráčka čumáčka, viď?

Alesh

nazdar kamaráde

Edison

Dík… Ale teď se musím Aleshe zastat… Tady v diskusi ho trolluju já… 😁

V pohodě… 😁 😁

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Nechápu, jak jinak pochopit otázku „Dá se…?“ a „Existuje možnost…?“. Na jinak, než ANO / NE odpoví jedině ten YntelYgent. Třebaaaa… „Žlutá“.

Jestli chceš jinou odpověď polož jinak otázku. Bože.. ty seš ten, co něco od druhých chce. Tak se holt musíš TROŠIČKU snažit PŘEDEVŠÍM ty!

Alesh

Každej normální člověk takový dotaz pochopí. Plácnout odpověď „ano, zeptej se doktora“, to je fakt odpověď pro odpověď, koneckonců fakt, že se pokoušíš reagovat téměř na každý dotaz o lecčem svědčí. Jinak si nastuduj pravidla, máš odpovídat tak, že cituješ zdroje, takže takové plácaní si nech pro jiné, já o tyhle pseudochytré odpovědi nestojím, je úplně k ničemu.

Edison

Píšeš to špatně. Já nenapsal „Ano, zeptej se dochtora“, ale „Ano. Líp Ti odpoví dochtor.“ To jsou docela jiné věci. Normální člověk odpoví na položenou otázku. To jen ten nenormální si vymejšlí nesmysly. A hlavně, normální člověk položí otázku tak, aby dostal odpověď, kterou potřebuje.

elkon

Normální člověk se na takovou kravinu ani neptá a jde se automaticky domluvit na ORL.

Alesh

Normální člověk se zeptá nejprve jiných, než by třeba zbytečně ztrácel čas cestou k doktorovi a čekáním v čekárně a normální člověk buďto na takovou otázku normálně odpoví nebo mlčí.

da ny

Normální člověk, zejména mladí, dnes nejprve hledají na internetu, pak se ptají.
Na internetu je několik lékařských poraden (otázky x odpovědi). Objednat na ORL se můžete telefonicky a objednat (argument o popsaném ztraceném čase se jeví jako zbytečnýalibismus).
Otázka byla položena tak, že odpověď „ano“ byla zcela na místě.
Z mého pohledu byla otázka „zbytečná“ až „nevhodná“.

Edison

YntelYgent se zeptá… Však víš. 😁