Avatar uživatele
Alesh

Dá se nechat u doktora vyčistit nos nebo uši?

Teď nemyslím, že je člověk v situaci, kdy má vyloženě ucpané dutiny. Myslím víceméně preventivně. Vím, že mi kdysi říkal kámoš, že jednou za čas jezdí na ušní a že mu uši nějak vyfoukají a že pak mnohem líp slyší. Nikdy jsem se s takovou možností nesetkal, ani o nikom dalším jsem neslyšel, že by něco takového víceméně preventivně podstupoval. Že by ten kámoš kecal, to mi taky nepřijde. A co se týče nosních dutin, je něco takového, nějaká lékařské procedura? Prostě, jestli existuje něco jako možnost objednat se na (asi) ORL s tím, že chci preventivně protáhnout nos a uši?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Ametyst před 1575 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zatím jsem to nikdy nepotřeboval, čistím si vše průběžně sám. Jen je třeba volit bezpečné prostředky, abys nedopadl jako Ander z Košíc: štárám sa klincom v uchu a zrazu – cicho!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Musí to být u doktora?
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=Z2kOXs-8I8jPwQLck5KIB­Q&q=nasja+ayur­veda&oq=nasja+a­yurveda&gs_l=psy-ab.3..0i22i30­.13628.19956.­.20519...0.2.­.2.90.2196.28­......0....1.­.gws-wiz.....0..0i71j0i8i13­i30j0i67j0i131j0j0i10j0i­30j0i10i30.tPIP­WWYBEJg&ved=0a­hUKEwiPjOO-9uXmAhXIZ1AKHdyJ­BFEQ4dUDCAs&u­act=5
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=72gOXo­eKDNDUwQLcuLXAB­Q&q=indick%C3%A9+pro­cedury+v%C3%BDpl­ach+dutin&oq=in­dick%C3%A9+pro­cedury+v%C3%BDpl­ach+dutin&gs_l=psy-ab.12...27148­.32246..34613­...0.2..0.90.1070­.14......0...­.1..gws-wiz.......0i71­.sUt6xE7zrok&ved=0a­hUKEwjHva-F9uXmAhVQalAK­HVxcDVgQ4dUDCAs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ano. Mimochodem… opět by jistě lépe odpověděl tvůj obvoďák.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

To je zvláštní, jediná odpověď, která tu byla, byla ode mě a je pryč. Nechápu. 😁 To je jako válka???

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

@Edison: a konkrétně?

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Co konkrétně? Jsem psal… ANO.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Tak se na to příště vysej, když neumíš pořádně odpovědět.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Co to meleš? Jasně jsem odpověděl na jasnou otázku. Sakra… co ještě chceš?

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Trotla ze sebe děláš ty, podle tvé reakce to nedá moc práce. Edison přesně odpověděl na dotaz. Ten zněl jestli existuje možnost atd. Odpověď zněla ANO. Tak zklidni hormon.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

už děti na základní škole se učí odpovídat pořádně, dělate ze sebe akorát pitomečky, co vyžadují otázku „pokud ano, tak co se konkrétně má udělat?“. To snad je trochu i pod vaši úroveň, ne? Chlapci, chlapci… 🙂

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Děti na základní škole se učej položit pořádně otázku. Proč pořát někdo, kdo něco od druhých chce není schopen pro správný výsledek udělat ani „ň“ a očekává, ne… VYŽADUJE, aby mu to všichni nacpali pod nos?

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

jo, evidentně potřebuješ doslovné navedení, to jednodušší lidé potřebují, ti chytřejší se takzvaně dovtípí, ale ty radši budeš dělat dál chytráčka čumáčka, viď?

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

nazdar kamaráde

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Dík… Ale teď se musím Aleshe zastat… Tady v diskusi ho trolluju já… 😁

V pohodě… 😁 😁

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nechápu, jak jinak pochopit otázku „Dá se…?“ a „Existuje možnost…?“. Na jinak, než ANO / NE odpoví jedině ten YntelYgent. Třebaaaa… „Žlutá“.

Jestli chceš jinou odpověď polož jinak otázku. Bože.. ty seš ten, co něco od druhých chce. Tak se holt musíš TROŠIČKU snažit PŘEDEVŠÍM ty!

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Každej normální člověk takový dotaz pochopí. Plácnout odpověď „ano, zeptej se doktora“, to je fakt odpověď pro odpověď, koneckonců fakt, že se pokoušíš reagovat téměř na každý dotaz o lecčem svědčí. Jinak si nastuduj pravidla, máš odpovídat tak, že cituješ zdroje, takže takové plácaní si nech pro jiné, já o tyhle pseudochytré odpovědi nestojím, je úplně k ničemu.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Píšeš to špatně. Já nenapsal „Ano, zeptej se dochtora“, ale „Ano. Líp Ti odpoví dochtor.“ To jsou docela jiné věci. Normální člověk odpoví na položenou otázku. To jen ten nenormální si vymejšlí nesmysly. A hlavně, normální člověk položí otázku tak, aby dostal odpověď, kterou potřebuje.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Normální člověk se na takovou kravinu ani neptá a jde se automaticky domluvit na ORL.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Normální člověk se zeptá nejprve jiných, než by třeba zbytečně ztrácel čas cestou k doktorovi a čekáním v čekárně a normální člověk buďto na takovou otázku normálně odpoví nebo mlčí.

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Normální člověk, zejména mladí, dnes nejprve hledají na internetu, pak se ptají.
Na internetu je několik lékařských poraden (otázky x odpovědi). Objednat na ORL se můžete telefonicky a objednat (argument o popsaném ztraceném čase se jeví jako zbytečnýalibismus).
Otázka byla položena tak, že odpověď „ano“ byla zcela na místě.
Z mého pohledu byla otázka „zbytečná“ až „nevhodná“.

před 1471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

YntelYgent se zeptá… Však víš. 😁

před 1575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek