Lgee

Dá se konzumovat sladidlo stevie neomezeně?

Jelikož je přírodní.

Odpovědi
Drap

Ano dá

elkon

Jen magor by konzumoval velké množství jakéhokoli sladidla jen tak bez příčiny. A nejen sladidlo, stejné to bude třeba se solí. Sůl je také přírodní. Všeho s mírou.

Edison

Nedá. Ani omezeně… takovej hnus, velebnosti.

Dochy

Byl bych opatrnej. Názory se různí. Přírodní je i cukr a také muchomůrka… Nerozlišuj látky na základě toho zda jsou přírodní, jako pomůcka pro přežití je to naprosto zcestné.

Lgee

Edison – jaký hnus? Mluvím tu o PŘÍRODNÍM sladidla z rostlyni stevie která má léčivé účinky.