Agneta

Dá se ještě koupit jízdenka na vlak u přepážky, a nebo je na koupi jízdenky potřeba VŠ ?

…a normální blondýna nemá šanci si jízdenku koupit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Na hodně tratích už přepážky vůbec nejsou. Tragédie pro VŠ i blondýny. Jízdenka se kupuje ve vlaku a když nepřijde průvodčí tak se ani nekoupí.
Doplňuji:
To je zase výhra pro čecháčky.

Další odpovědi
Questman

Jízdenku si můžeš klidně koupit přímo na přepážce, pokud nastupuješ na zastávce bez kasy či automatu na jízdenky, tak i přímo ve vlaku od průvodčího.
Vysokoškolské vzdělání není při koupi normální jízdenky vyžadováno.

da ny

Jízdenku lze zakoupit u jakékoliv přepážky ČD, z jakékoliv výchozí stanice do stanice cílové. Např. v Písku na cestu z Plzně do Prahy......Též předem, např. 7 – 14 dní i s výraznou slevou :)

anonym

Zejména bloncky se bezvadně domluví s průvodčím ve vlaku…
😉
A jo – koupě u přepážky funguje furt.

Pepa25

Správná blondýna má od svého ctitele(-ů) smartfone(-y) a nakupuje jízdenky přes eshop případně jí tito jízdenky sami kupují po pouhé zmínce, ne? Nebo mám špatné informace o blondýnách? 😉
P.S. Seriózní odkaz viz níže …

Zdroj: http://www.cd­.cz/scripts/de­tail.php?pgid=227

cochee

A ty nemáš VŠ???

Agneta

questman >>>> tak to mne těší, ale v budoucnu si na mně vzpomeň :DDDDD