dust8

Dá se covid-19 vidět pod mikroskopem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, protože...

Nemoc nelze vidět po mikroskopem, ale virus SARS-CoV-2, který tuto nemoc způsobuje, ano. Tolik k té zmatené terminologii, ale jinak má Quentos pravdu.

Další odpovědi
quentos

Ano, protože...

… je to virus o velikosti pohybující se řádově v nanometrech, musíš ale mít ELEKTRONOVÝ mikroskop. (Vždyť všude vidíš jeho obrázek! To myslíš, že si ho vymysleli?) Pod běžným ho neuvidíš.
Tady je krásně vidět, jak nefunguje přednapsaná odpověď „Ano, protože…“. Správně bychom začali „Ano, ale…“.

Kepler: dík, no vidíš, to jsem si ani nevšiml, přitom to Novinkám furt opravuju, tam to taky pořád pletou.

ivzez

Ne, protože...

Covid19 je nemoc, kterou nelze sledovat pod mikroskopem.
Ostatní napsali Kepler a Quentos.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.