h1596821

Nepřipadá vám směšné, že nějaký miniaturní a jednoduchý koronavir ohrožuje tu naši skvělou a vyspělou civilizaci?

Příroda nám zas jednou dala za naši pýchu pěkně na zadek

Nejlepší odpověď
Edison

To je běžné. Viry a bakterie jsou nejstarší organismy na světě.

Nejsme tím virem Zeměkoule, vesmíru… spíš my??

Další odpovědi
Roman71

Vždycky žasnu nad tím, když někdo začne tvrdit, že už toho o světě víme tolik..
Následně na to přijde jakési prohlášení typu: „Vyléčíme svět ze všech nemocí!“
..a nějaký virus na to odpoví: „Vážně? Tak se předveďte.“ ..a je vymalováno.

zbyndo

Naša skvelá a pokroková civilizácia sa zničí sama,aj s celou planétou.

Kelt

Stačí malý vir, bacil a hynou národy. Co způsobily epidemie a pachatel, je vidět až pod mikroskopem.

iceT

Naše skvělá a vyspělá civilizace je zdegenerovaná a zhýčkaná. Příroda dělá dělá čistku, je to třeba.

Hlada

Žádný vir naši civilizaci neohrožuje. Různé epidemie tu byly, jsou a budou. Prostě se po světě rozšíří další nemoc, proti které se nepochybně za čas vyvine lék. Zatím je průběh nemoci mírný, úmrtnost zanedbatelná. Je potřeba se na to dívat s chladnou hlavou a nepodléhat panice. Např. jen u nás na chřipku umírá ročně kolem 1 500 lidí. Nemocní běžně chodí do práce, v obchodech frkají na pečivo a nikdo nepanikaří. Věřím, že život ohrožujících nemocí je víc, jen okolo nich není mediální okurková sezóna.

mosoj

Málo. Nezodpovědní Češi potřebují víc!

Ametyst

Připadá. Hlavně v 21. století, kdy se vyhlašují ambiciozní projekty pro rok 2050. 🙂