9 řemesel

Čtěte prosím!Velmi dobrá zpráva pro nemocné rakovinou,

dle ČTK se VZP dohodla s ostravskou nemocnicí na platbách za ošetření na unikátním kybernetickém noži.POČET PACIENTŮ NEBUDE LIMITOVÁN !!!
Doplňuji:
Ano ano , vím , že toto NENÍ otázka , ale byla tu na toto téma položena včera, proto jsem považoval za vhodné Vás o tom, hned jak to ČTK vypustila, informovat.Nic víc.

Nejlepší odpověď
anonym

Zprava,ktera potesi!

Další odpovědi
anonym

to je opravdu skvělé