nyjono

Co způsobuje, že gel na řezu listu Aloe vera po nedlouhém čase zčervená?

Odpovědi
cochee

Toho jsem si nikdy nevšiml. Máš to opravdu Aloe vera (aloe pravou)?

Mp2

Pouze vím, že hned z jara ze slunce Aloe Vera zčervená.. Ale po nějaké době se barva vrátí do normálu..

nyjono

cochee, měla by být. V pokojové teplotě. Mám od ní červený palec a při krájení dalšího kousku, list byl v mikrotenovém sáčku, na řezu zčervenalý.

nyjono

Je to po několika hodinách, druhý den.

cochee

Tak to nevím, moc se alojí nezabývám, ale máti ano, žádného začervenání jsem si ale nikdy nevšiml.