Respekt

Co znamenají tyto výrazy ? LOL,OMG,C,CC,CS,NN­,N,TVL,NVM

Strašně často vidím jak mi tyto výrazy posílají přátelé na Facebooku
Doplňuji:
Ještě bych chěl doplnit WTF

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.zkrat­ky.cz/zkratky/Cha­tovaci-zkratky

Další odpovědi
cochee

Doporučuji zdroj, jsou tam všeliké známé i téměř neznámé (používané jen počítačovými freaky 🙂 ) zkratky. Samozřejmě jich daleko více vychází z angličtiny.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_zkratek_v_on­line_diskus%C3%AD­ch

leporela22

Lol je jako smích C čau CC pozrav CS je taky pozdrav N asi ne TVL ty vole NVM nevim NN je asi nene
Doplňuji:
ještě docela oblíbený je AFK away from keyboard (nejsem u klávesnice)
nebo NZ není zač.

Doplním ještě OMG – oh my gosh

mr. X

mate to vsichni spatne lol je jako trapas OMG je oh my god (udiv) C je ahoj CC čus CS je nazdar pri odchodu NN znamená ne N znamená ani omylem TVL je ty vole a NVM je nemam ani paru :P

anonym

What The Fuck?- WTF, slušně to je: co to znamená? nebo „co to má být?“…však si to dej do překladače :-O, uvidíš 🙂