astroamateur

Co znamená vychýlení polohy horizontálně-horizontálním směrem?

Rád bych chtěl vědět co to znamená. Pokud na to existuje výpočet tak mi prosím to odpovědi přidejte. Díky :)
Doplňuji:
Text úlohy : Ze stropu zavěsíme lanko o délce 3,8m na polystyrenové kyvadlo o hm. 625g. Následně do toho vypálíme kulku o hm 0,5g. Kyvadlo se vychýlí z rovnovážné polohy horizontálně o 9cm. Jaká je rychlost střely.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pohyb ve vodorovné rovině ( doprava, doleva, dopředu, dozadu.
Pohyb ve vertikální rovině je pohyb ve svislém rovině ( nahoru, dolu).

Pokud chceš výpočet, tak nejdříve musíš vědět co chceš vypočítat !!!!

Další odpovědi
beer

Ve tvém podání DÚ je to totéž, jako vertikálně vertikální.
Otevři učebnici astroameteure!

Supercom

Na to se nedá odpovědět je to asi vyrvaný z kontextu pokud je něco horizontálně (vodorovně) tak se nemůže vychýlit napiš to celé jestli k tomu ještě něco je. :)