dust8

Co znamená u nabídky práce, když je uvedeno, že mají týdenní zálohy?

Odpovědi
marci1

Jednou týdně může zaměstnanec dostávat „zálohu“ své výplaty peněz, třeba 1 000,– Kč. 🙂

Kubas.ci

Ze ta prace neni uplne vporadku, pokud zamestnavatel nabizi zalohy ,tak je to pro urcitou skupinu lidi, co jsou na tom asi moc spatne.

miroslav.bk

@Kubas.ci:

Proc by to nutne nemuselo byt v poradku? Drive to bylo normali, ze se vyplacely zalohy. Dokonce i 2× mesicne..

Ano, mozna takova prace vice cili na „urcite skupiny“ (mene financne gramotne, mene vzdelane, finance na tom spatne apod.), nebo take ne. Bez blizsich podrobnosti tezko soudit. Urcite bych ale nepausalizoval.

Pro autora: jal jiz bylo receno, zname na to to, ze firma kazdy tyden vyplaci cast vydelane mzdy, nebo take celou v tom tydnu vydelanou (ale to by spise napsali, ze maji „tydenni VYPLATY“).

Naprosto bezne, co si vzpominam, to fungovalo u personalnich agentur (kde jsou vetsinou brigadnici)..

ivzez

Že vyplácejí týdenní zálohy na mzdu,
výplata po skončení měsíce o ně bude nižší.