Odpovedi18

Co znamená tento trestní příkaz?

Podle §205 odst. 3 trestního zákoníku, § 43 odst. 1 trestního a § 314e odst. 1 trestního řádu a za použití § 31 odst. 1 z.č. 218/2003 Sb. (zákona o soudnictví ve věcech mládeže) úhrnné trestní opatření odnětí svobody v trvání (6) měsíců.
Podle § 33 odst. 1 z.č. 218/2003 Sb (zákona o soudnictví ve věcech mládeže se stanovuje zkušební doba ve výměře 18 (osmnácti) měsíců. Co to znamená? Odsouzený půjde do vězení na 6 měsíců a pak bude mít zkušební dobu 18 měsíců, nebo když v 18 měsících něco spáchá, tak půjde do vězení na 6 měsíců? Děkuji

Nejlepší odpověď
Schluker

B je spravne. Pokud neco spacha behem 18mesicni podminky, nastoupi vykon trestu 6 mesicu.

Další odpovědi
xiperio

To druhé

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.