Avatar uživatele
Carlos1

Co znamená symbol polobotky s číslem v levém dolním rohu displeje mobilu?

Náhle se mi na displeji objevil popisovaný symbol, jehož číslo se mění s každým zapnutím. Zatím jsem nepřišel na to v jaké souvislosti. Nikdy jsem se s tím nesetkal. Jedná se o nový model telefonu HUAWEI Y7 2019.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 1841 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Odpoveď byla označena jako užitečná

Krokoměr.

U stock ROM Samsungu bych věděl líp, ale tvoji značku dělám minimálně… Je to nějaká „health“ aplikace, která běží na pozadí systému. Asi jsi ji zapnul sám, i když třeba nevědomě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Carlos1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Kolik jsi udělal kroků za den?
… no, slabota, chce to aspoň 10.000 kroků/den 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Asi fakt jde o krokoměr. Spíš mi přijde divné, kde se takový snímek dá pořídit 11. dubna ve 20:11…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

To je symbol že pravděpodobně brzy vkročí čínští mužíci na 100% do Evropy a pokusí se vládnout s rudo.tržno-kapitalistickou metodou, Evropani zatím zápasí s imigranty, ale hlavní příliv ovládnutí je z Číny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Carlos1

Zatím si s mobilem „hraji“ a zjišťuji, co umí. Všichni jste měli pravdu, že se jedná o krokoměr. Až na Kryšpína, který je „Žertýř a vína pitel“. Asi nemá ty Číňany rád.Tento krokoměr je součástí apky Zdraví, která je dárkem od firmy Huawei. Dala by se funkcemi přirovnat k chytrým hodinkám. Pro mně nemá význam, tak ji asi zablokuji. Co mně, ale potěšilo, našel jsem v navigační liště dlaždici , kterou na jedno kliknutí můžu udělat snímek obrazovky a nemusím složitě mačkat dvě tlačítka, což se vždy nemusí povést.

před 1840 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Keplere ten screen obrazovky udělal zřejmě ve 20:11 a dal to sem až později.

před 1841 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Carlos1

Je to tak. Klasický snímek obrazovky. Tlačítko zapínání + tlačítko snížení hlasitosti. Také mně napadl krokoměr, až na to, že takovou aplikaci tam nemám. Alespoň o ní nevím.

před 1841 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Na novějším samsungu jsem to měl „od přírody“ ale nevím jestli to mělo i nějaké info na zamčené obrazovce… brzo jsem to zrušil

před 1841 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Kepler: screenshot z tapety na které jsou hodiny 😉

před 1842 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek