Co znamená supervizor na letišti?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda je jich na letišti víc, ale našla jsem, že supervizor technického sálu vykonává přímý dohled nad provozuschopností zařízení a systémů, je vedoucí technik směny. Zodpovědným pracovníkem oddělení je vedoucí ZLT. ZLT – oddělení zabezpečovací letecké techniky (pracoviště technický sál a dílny). Technici ZLT jsou odpovědni za údržbu a provozuschopnost zabezpečovací letecké techniky a systémů.

Zdroj: http://209.85­.129.132/sear­ch?q=cache:6BTel1HhDu­IJ:www.rlp.cz/ge­nerate_page.php%3Fpa­ge_id%3D509+su­pervizor+na+le­ti%C5%A1ti&cd=3&hl=cs&ct­=clnk&gl=cz

Další odpovědi
anonym

Podle me je to osoba,ktera dohlizi na provoz.