Michal Kole

Co znamená spát s dívkou ve vší počestnosti ?

Použil to Dr. Prášek (v seriálu Hospoda) díl: Fotbal

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe .- každý v jiné místnosti.

Další odpovědi
Kohut57

Ve vší počestnosti se dá spát jen vedle dívky, ale ne s ní. Je to protimluv.

anonym

Pokud to, Michale, nevíš, tak to znamená spát, ale vůbec nic jiného. Žádné něžnosti, důvěrnosti, žádný sex. Jasné?

Elk

Zřejmě se jedná o nesmělého, impotentního nebo 4 propcentního muže Je to stejné jako se dívat na ovárek za výlohou…mňam, ale nemám…

huxa

normálně, prostě s ní spíš, starší manželé to určitě znají :) spíš s nějakou osobou bez sexu, jen spíš, bez sexu, jen spánek, kapišto? :)

venkovan

No řekl bych – koledovat si o ostudu. A nebo být následně dívkou omezen na svobodě, za předpokladu, že o tvoji osobu bude mít další zájmy.

anonym

Vůbec nepřemýšlej o tom, že bysis zaplatil prostitutku, jak na G+ naznačuješ.

baghira

Ve vší počestnosti znamená, že případné následky přikryješ veselkou.