Syd

Co znamená slovo „nařvaná“?

http://www.su­per.cz/10351-co-je-to-za-narvanou-zrzku-budouci-polska-pravnicka-ewa-farna-zmenila-dramaticky-image.html

Nejlepší odpověď
annas

Nařvaná má dva nespisovné významy: 1. nacpaná, přeneseně tlustá. 2. nafoukaná, namyšlená.

Který význam byl myšlený?

Další odpovědi
briketka10

zřejmě Farná trochu přibrala obarvila vlasy narezato a v titulku má tedy „nařvaná“
jako robustní, tělnatá, prsatá..

Conchus

To je holka víc než krev a mlíko. Potřebuje 2 sedadla v MHD a ještě dává o sobě velmi silně vědět. Častěji se říká „nařvaná nána“.

hanulka11

prostě napucaná , boubelatá .......

Damiana

Tlustá, obtloustlá – o IQ jistě nejde. Od bulvárních pisálků bych jiné „hodnocení“ ani nečekala.

RyuzakiKate

Já jsem vždycky měla za to, že „nařvaná“ je totéž, co ožralá…