petka.s

Co znamená, když má někdo zbytnělé ego?

Nejlepší odpověď
annas

Určitě najdete vysvětlení na stránce psychologie.

http://www.po­ruchyosobnosti­.estranky.cz/clan­ky/schizoidni-porucha-osobnosti.html

Je to jistý druh poruchy. Jde o člověka , který je trochu podivím a spíš pesimista, má pocit vlastní důležitosti., nesnášenlivost s druhými lidmi, rád manipuluje.

Toto chování se víc objevuje u mužů než u žen.

Svým chováním se liší od průměru – zaměřuje se na své zbytnělé ego – tedy já, já – je nepřizpůsobivý, negativně působí na lidi, protože má o sobě příliš vysoké, až adekvátní mínění, což je samozřejmě špatné.

Další odpovědi
Kepler

Je to osoba, která má o sobě přehnané mínění Třeba ženská, která má pocit, že má velkou moc a přitom má jen moc velkou,,,

aliendrone

Škoda že mne neznáš – bylo by ti to jasné HNED! Jsem totiž hrozně moc krásný, úžasně chytrý, neuvěřitelně vtipný a vůbec mám vždycky pravdu!

Jinak Kepler to vystihl dobře.

Lamalam

Hrdopych.

zjentek

To zmamemá, že dotyčnej chce umřít sám.