Avatar uživatele
SanJay .

Co znamená "je to jednorožec, co močí duhu"

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 1996 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.m-journal.cz/…

Squatty Potty. Když jednorožec vylučuje duhu, nemůže to být nechutné

"Jde o reklamu na stoličku Squatty Potty. Je to stolička na zvýšení pozice nohou v okamžiku, kdy sedíte na záchodové míse. Tento produkt je na trhu už pěkných pár let. Na Amazonu má například téměř 1800 uživatelských recenzí s hodnocením 4,5 hvězdičky z 5. Jeho výrobci, manželé Edwardsovi, ale dlouhou nevěděli, jak komunikovat jeho výhody. První reklama z roku 2013 ve formě edukačního videa připomíná spíš prezentaci vytvořenou v Prezi (přesto má přes tři miliony zhlédnutí na YouTube - pozn. red.).

Snaha nebýt nechutný a přesto vytvořit skutečně atraktivní reklamu o lidském vylučování byla naplněna až nyní - s pomocí pohádkového příběhu o jednorožci, z kterého padá na toaletě duha. A ano, je jedlá a lze ji konzumovat jako točenou zmrzlinu.

Způsob našeho trůnění na toaletě není pro zdraví nejlepší. Mnohem přirozenější je si při konání potřeby přidřepnout. Přesto se pravděpodobně při spatření turecké toalety zhrozíte a něco takového byste doma rozhodně nechtěli. Po zhlédnutí jednorožce, který kadí duhu, ale možná dáte šanci alespoň Squatty Potty.
atd.

Je to jedna z nejzábavnějších věcí, která v poslední době vznikla nejen v reklamním byznysu."

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

kentaur...

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy