Boy 13

Co znamena boulicka na kostrci?

Dobry den, minuly tyden me zacalo z niceho nic bolet v oblasti kostrce na leve strane. Dneska jsem tu bolest citil docela intenzivne, kdyz jsem sedel a nahmatal jsem si na leve strane takovou malou boulicku. Nevim, jestli tam byla i pred tou bolesti. Jinak jsem se nenarazil nic, co to muze byt a pripadne k jakemu odbornikovi lekari s tim zajit? Dekuji moc.

Odpovědi
Drap

Zřejmě se tam bude tvořit něco, co tam nepatří. Když to takto bolí, nebude to nic závažného, spíše nějaký vřídek. Navštiv svého praktického lékaře. Po netu nikdo vyšetřovat neumí.