Co žene osoby, skupiny lidí zdolat nejvyšší vrchol světa, jít na točnu, potopit se co nejhlouběji bez přístroje?

Nejlepší odpověď
Drap

Výzva, překonat sám sebe

Další odpovědi
Kelt

Snaha překonat sám sebe, dokázat si něco, překonat sám sebe. Být někde zapsán v nějakých historických přehledech. Člověk se snaží zjistit své maximum, které může dosáhnout a zjistit své limity.

da ny

Překonání sebe sama , … a také adrenalin, posedlost, „roupy“ a hazard se životem ?!