zjentek

Co za uvalence to vlastně musím být, abych si splácal dohromady tyto tři informace níže a vytvořil tam souvislost?

Zemřela zpěvačka Horká. Která se cíleně nakazila virem. Jste odpad, vzkázal syn lidem zpochybňujícím vakcínu.

Nejlepší odpověď
cochee

Je třeba si přečíst celý článek, ne jen nadpis. Čtení jen nadpisu na bulvárních zdrojích (blesk.cz, novinky.cz apod.) vede k totální dezinformaci, protože obvykle nadpis tvoří cíleně něco vytržené z kontextu, co z toho důvodu prakticky mění význam všeho. To má samozřejmě u bulváru svůj význam – snaha o větší záběr P. T. obecenstva, které tohle obvykle spolkne i s navijákem, prutem a půlkou paže rybáře. Nota bene, dodatečně jsi změnil význam všeho i ty: tvá otázka – „…jste odpad, vzkázal syn lidem zpochybňujícím vakcínu…“ čímž k těm zpochybňovačům, kteří jsou „vinni,“ řadíš i onu zemřelou, jak plyne ze tvého příspěvku v Diskuzi. Zatímco článek vece: „…Jmenovitě – Andor Sandor, Duše K, MUDr. Jan Vojáček, CFMP, Daniel Landa a spol. Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty. Pohrdám váma. Jste odpad. …“

Manipulace s textem je ale ku**a věc…

Další odpovědi
Disraeli

https://m.you­tube.com/watch?v=yP­sUxLLeV1E

Disraeli

cochee, dyť to máš zbytečné, on si stejně bude mlít svoje… Sice by to šíření dezinformací mělo být tresné a když už nějakým blbostem věří, tak ať si věří, i když by je nemusel cpát ostatním, ale máš to jedno. ;) Tak či tak na to doplatí, Kdo s čím zachází, s tím také schází.

zjentek

Přesně- šíření desinformací by mělo být trestné a VYSOKÉ TRESTY, abyste se probrali ze snu. A špatně jste vše pochopili, chlapci. Já v podotázce ocitoval kompletní nadpis článku Novinek.cz! A ano, Hanka se řadila ke zpochybynovačům, byla věrná většině cocheem vypsaných (Duše K apod.), některé z nich duší milovala (čili byla duševně krásná) a proto znova zopakuji, že syn ji prakticky nazval odpadem. A to nevíme, NA CO ZEMŘELA a tomu věnujte zvláštní pozornost, vaxeři posedlí!

Disraeli

píšu to proto, že ty dezinformace šíří už asi od začátku pandemie cca každý druhý den… a je zřejmé, že s tím prostě nepřestane.

zjentek

Disraeli, chápu. Umlčet a otečkovat. Svinstvo hodno Stalina. Už vím, kam tě zařadit.

zjentek

Syn si vymyslel že zemřela na kovid. A pak ji nazval odpadem. Masakr…

Disraeli

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0JQ0xnJyb0A

Tohle je spam… to aby sis radši pustil písničku a nepsal sra**y a taky proto, že tu už je fakt zbytečné komentovat nebo nějak argumentovat, tak je lepší hodit písničku ;) 😂

_Bůh_

Ochrana proti nákaze

zjentek

Jo (;

zjentek

…Takhle obětovat bych se nechtěl