jsemjá

Co všichni pořád mají s tím filmem „V síti“?

Jako ano, je to pro bezpečí, ale to kolem toho, je hrozné. A snad nejsou ty děti blbci, ne? Ty děti, které to nebezpečí a tyhle věci neberou vážně, a rodiče to těm dětem neřeknou, tam nemají co dělat. Ty malé děti, co se támhle koukají na Gejmra, vydávají se za něj a myslí si o sobě, že jsou king, tam nemají co dělat. Podporuji, že je to pro dobrou věc, ale to kolem toho je směšné. Jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
Malvína

Můj názor je takový, že se jedná o výborný film svým záměrem. Záběry a jiné drsné věci už tak fajn nejsou, ale jakožto osvěta dnešního online života dobrý. I když je to vlastně smutné, kde se to nacházíme, že děcka nevidí tu problematiku a berou to jako zábavu, rodiče, kteří se potomkům nevěnují a nemají tušení o jejich činnostech. Pro mě je to film, který pomáhá odtajňovat a dostává se pod pokličku úskalím chatovací zábavy. Je to drsný, je to šokující, ale přesně tohle je potřeba. Ukázat, varovat, zabránit.
Po dlouhé době film, který má smysl.

Další odpovědi
ElonMusk

Bohužel děti “blbci” jsou. Jsou to prostě děti, nemůžete od nich čekat myšlení v souvislostech. A řada starších lidí na různých seznamovacích chatech jsou ještě větší blbci, už jen z toho důvodu, že se často jedná o zkrachovalce co musejí používat seznamky, tedy zejména chlapy s nízkým sociálním statusem a ženy samoživitelky.

Souhlasím, že rachot kolem toho filmu byl směšný. Jednak pokud někdo v roce 2020 nemá ponětí o internetových predátorech, scamech, sextortion atd., tak nevím, kde žije. A jednak jsem zaznamenal, že se film prezentoval, a byl komentován slovy, že jde o první počin který se věnuje tomuto tématu. Což není pravda, Seznam již před lety dělal kampaň se stejným zaměřením (tuším že se to jmenovalo Seznam se bezpečně a byl tam i Ben Cristovao).