Avatar uživatele
jsemjá

Co všichni pořád mají s tím filmem „V síti“?

Jako ano, je to pro bezpečí, ale to kolem toho, je hrozné. A snad nejsou ty děti blbci, ne? Ty děti, které to nebezpečí a tyhle věci neberou vážně, a rodiče to těm dětem neřeknou, tam nemají co dělat. Ty malé děti, co se támhle koukají na Gejmra, vydávají se za něj a myslí si o sobě, že jsou king, tam nemají co dělat. Podporuji, že je to pro dobrou věc, ale to kolem toho je směšné. Jaký je váš názor?

Zajímavá 0 před 1354 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Můj názor je takový, že se jedná o výborný film svým záměrem. Záběry a jiné drsné věci už tak fajn nejsou, ale jakožto osvěta dnešního online života dobrý. I když je to vlastně smutné, kde se to nacházíme, že děcka nevidí tu problematiku a berou to jako zábavu, rodiče, kteří se potomkům nevěnují a nemají tušení o jejich činnostech. Pro mě je to film, který pomáhá odtajňovat a dostává se pod pokličku úskalím chatovací zábavy. Je to drsný, je to šokující, ale přesně tohle je potřeba. Ukázat, varovat, zabránit.
Po dlouhé době film, který má smysl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ElonMusk

Bohužel děti “blbci” jsou. Jsou to prostě děti, nemůžete od nich čekat myšlení v souvislostech. A řada starších lidí na různých seznamovacích chatech jsou ještě větší blbci, už jen z toho důvodu, že se často jedná o zkrachovalce co musejí používat seznamky, tedy zejména chlapy s nízkým sociálním statusem a ženy samoživitelky.

Souhlasím, že rachot kolem toho filmu byl směšný. Jednak pokud někdo v roce 2020 nemá ponětí o internetových predátorech, scamech, sextortion atd., tak nevím, kde žije. A jednak jsem zaznamenal, že se film prezentoval, a byl komentován slovy, že jde o první počin který se věnuje tomuto tématu. Což není pravda, Seznam již před lety dělal kampaň se stejným zaměřením (tuším že se to jmenovalo Seznam se bezpečně a byl tam i Ben Cristovao).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek