FlAsh_7

Co všechno se dá v životě vybudovat?

vydělat na vlastní bydlení, podnikání,.. co dál?

Odpovědi
Drap

Co dál? Vše co si jen vzpomeneš. Má to jen jednu podmínku, musíš se to nejdříve naučit.

Kelt

I ta nejdelší cesta, začíná prvním krokem. Můžeš si vymyslet cokoli a když přesvědčíš někoho, aby to zrealizoval, poskytnul ti peníze a pod, tak zjistíš, že je toho opravdu dost. Třeba vzdělání, cestování. Pro sebe i pro ostatní.

Rokio

např. kariéra, důvěra, nebo bohatství

NoFear

Všechno. Cokoli, co si dokážeš představit. Není možné si představit něco, co neexistuje nebo by existovat nemohlo. Omezení si klademe my sami. A to i v naší hlavě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.