dust8

Co všechno je třeba udělat, aby si člověk připadal, že stále žije jako v 90tých letech?

Nejlepší odpověď
JáJsemKarel!

Jak žít v devadesátkách v několika snadných krocích:

  1. Noste patřičné oblečení (velmi barevné a výstřední)
  2. Používejte VÝHRADNĚ zahraniční produkty, neb jsou konečně dostupné.
  3. Pokud jste venku a potřebujete někomu nutně zavolat, použijte telefonní budku (schválně, kdy jste ji naposledy použili?)
  4. Koukejte na devadesátkové filmy.
  5. Poslouchejte devadesátkovou hudbu (Ignorujte fakt, že někteří devadesátkoví zpěváci už jsou mrtví ☹ )

SPEŠL BODY + Zamkněte se doma, ale předtím vyhoďte všechny moderní elektrospotřebiče.

Další odpovědi
Ametyst

Vykašlat se na dnešní vlezlou politickou korektnost a mluvit svobodně.

Bobek 2

Občas něco vytunelovat, sem tam někoho zabalit do drátěného pletiva a zabetonovat do základů nebo hodit z mostu do přehrady, koukat v televizi na politické debaty, jako kdyby to byl nejzajímavější ze všech možných pořadů, jako kluk nosit leginové kraťasy a nestydět se za to a jako podnikatel fialové sako a koupit si nebo založit nějaký podnik, o kterém si do té doby všichni mysleli, že nemůže být jiný než státní… a hlavně koukat všichni v televizi na ty samé filmy a ty samé seriály, protože ještě neexistuje žádný internet a žádné mobily, a telefony slouží jenom k telefonování.