iceT

Co všechno byste byli ochotní sníst za 50 000 dolarů?

http://www.fak­torstrachu.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

já ten pořad nesnáším jednou jsem u toho večeřela a zrovna tam dávali něco odporně nechutného a bylo po večeři

Další odpovědi
panenka

Je to sice lákavé hrát o tuto částku,ale já bych do puse pokud by to bylo něco ohavného nic nedala.

ReHu

Dobrý zeleninový salát 🙂.

venkovan

Normální českou večeři. Njsem tajtrdlík, ale asi proto mám holý zadek.

Jahoda

Na pořad se dívám ráda, ale v žádném případě bych se do něho nepřihlásila. A s níst nějakou potvoru? V žádným případě! :-/