MichaelOffic

Co všechno bych měl sníst za den, abych splnil DDD vitamínů a ostatních látek?

..

Odpovědi
Edison

Měl bys jíst věci v takovém množství, aby byla Tvá bilance vitamínů a ostatních látek vyrovnaná. Protože neznáme Tvá vydání vitamínů a látek, nemůžem ani odhadnout, kolik čeho přijmout.

nyjono

Přikládám odkaz DDD vitaminů/minerálů.

https://www.proz­draveziti.cz/do­porucene-denni-davky-ddd-vitaminu-a-mineralnich-latek

Postupně si můžeš vyhledat, kde jsou ty látky obsažené a kolik potravin je potřeba.