Avatar uživatele
Tw!st

Co vše stojí za hřích na výletě do Ukrajiny?

Když pominu běžné věci, jako turistické destinace apod. Co vše by mohlo zajímat svobodného mladíka na výletě do Ukrajiny? Okoštovat místní jídlo. Nakoupit levné cigarety a alkohol. Sbalit nějaké krásné Ukrajinky. Co si dát dále do seznamu pro tento výlet?

Zajímavá 0 před 1612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Když hřích … tak snad prostitutky. Ale na to ani není potřeba cestovat na Ukrajinu, je jich dost i v Praze. A ostatně sbalit Ukrajinku není pro našince těžké, asi podobně jako sbalit Češku pro Němce nebo Američana. Překvapilo mne, jak jsou, v poměru k Češkám, v průměru Ukrajinky lépe upravené a příjemněji se chovají. Možná tam již od války stále mají nedostatek mužů, spousta jich odešlo do ciziny, válčí na Donbase, taky dost holdují alkoholu, takže se holky musí více snažit aby nějakého přijatelného sehnaly.
Taky mají na Ukrajině dobré pivo a jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Cestování, alkohol, milování s krásnými Ukrajinkami, nic z toho není hřích, ale dobrý skutek. Pomáháme tak cestovnímu ruchu, distributorům potravin a staráme se, aby naši potomci nebyli degenerováni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já kromě levného alkoholu a jídla mám už jiné priority, ale vždycky mě lákalo vydat se se stanem do karpatských lesů a hor. Je tam nádherně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Navštívit Julii Tymošenkovou Ukrajinci jí říkají princezna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek