Tw!st

Co vše stojí za hřích na výletě do Ukrajiny?

Když pominu běžné věci, jako turistické destinace apod. Co vše by mohlo zajímat svobodného mladíka na výletě do Ukrajiny? Okoštovat místní jídlo. Nakoupit levné cigarety a alkohol. Sbalit nějaké krásné Ukrajinky. Co si dát dále do seznamu pro tento výlet?

Nejlepší odpověď
dubraro

Když hřích … tak snad prostitutky. Ale na to ani není potřeba cestovat na Ukrajinu, je jich dost i v Praze. A ostatně sbalit Ukrajinku není pro našince těžké, asi podobně jako sbalit Češku pro Němce nebo Američana. Překvapilo mne, jak jsou, v poměru k Češkám, v průměru Ukrajinky lépe upravené a příjemněji se chovají. Možná tam již od války stále mají nedostatek mužů, spousta jich odešlo do ciziny, válčí na Donbase, taky dost holdují alkoholu, takže se holky musí více snažit aby nějakého přijatelného sehnaly.
Taky mají na Ukrajině dobré pivo a jídlo.

Další odpovědi
Kelt

Cestování, alkohol, milování s krásnými Ukrajinkami, nic z toho není hřích, ale dobrý skutek. Pomáháme tak cestovnímu ruchu, distributorům potravin a staráme se, aby naši potomci nebyli degenerováni.

Kepler

Já kromě levného alkoholu a jídla mám už jiné priority, ale vždycky mě lákalo vydat se se stanem do karpatských lesů a hor. Je tam nádherně.

Kryšpín

Navštívit Julii Tymošenkovou Ukrajinci jí říkají princezna.