zjentek

Co vše je prozápadní část lidstva ochotna si koupit/pořídit?

Pokud k tomu bude mít dostatek prostředků, bude klidně ochotna nechat si zakázat a posléze koupit povolení například k vlastnímu pohybu? Co si myslíte? Byl by to problém?

Uveďte nějaké zvrácené příklady nákupu v prozápadní společnosti, kde se bohužel neumírá hlady.
Př: https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/banan-prodany-za-miliony-byl-sneden-40306411

(A samo sebou se u otázky nezapomeňme zamyslet, kým doopravdy jsme a co od života očekáváme, bo současně je to už celkem důležité, víte? Nejde jen o varování.)

Odpovědi
led

Čokoľvek, kde nie je použitá azbuka. Keď je tam americká angličtina je to pre mnohých veľké +

„Uveďte nějaké zvrácené příklady nákupu v prozápadní společnosti“… je to jednoduché. Jeden z mnohých…
ukážka postupu pri obchode…
pokračovanie v diskusii https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vse-je-prozapadni-cast-lidstva-ochotna-si-koupit-poridit

led

Čokoľvek, kde nie je použitá azbuka. Keď je tam americká angličtina je to pre mnohých veľké +

„Uveďte nějaké zvrácené příklady nákupu v prozápadní společnosti“
je to jednoduché. Jeden z mnohých…
ukážka postupu pri obchode:
1 – zbavte sa vlastných zbraní darovaním na šrotovisko východne od Raja
2 – nakúpte zbrane v výške hodnoty „zlepšenia životných podmienok obyvateľstva“ miesto tých darovaných a odvezených východne od Raja
3 – následne postihnutým občanom vysvetlite, že žiaľ, na zlepšenie ich životných podmienok nemáte dostatok finančných zdrojov.