BLpavel

Co víte o pedofilii?

Zdravím , jsem pedofil a rád bych se touto formou dozvěděl, co si o nás společnost myslí. Žádám tedy o zaškrtnutí jedné z možnosti v anketě, dle toho, jak to osobně cítíte a jakou odpověď považujete za správno. Děkuji

Pokud jsem možnosti v anketě nezvolil vhodné, tak se omlouvám, inspiruji se názory v diskuzích na internetu.

Odpovědi
Lgee

Pedofilie je sexuální orientace, většina pedofilů dětem neubližuje

zjentek

Pedofil má děti rád, skutečný pedofil by dětem nikdy neublížil

Měl jsem tu čest rozpravy s krásnou zkušenou dámou, plně vytížená sexuální pracovnice, ta měla názor v každém chlapovi je kus pedofila.

Marty Koller

Pedofilie je nemoc, která by se měla léčit

Tohle si myslím

_Bůh_

Jiné

Těžko lze házet všechny do jednoho pytle. Každý má jiné zájmy.

S jistotou lze říci pouze to, že za všechny děti v dětských domovech mohou heterosexuální páry. Heterosexualitu by proto bylo účelné zakázat.

paul1

Pedofilie je nemoc, která by se měla léčit

Rokio

Pedofilie je sexuální orientace, většina pedofilů dětem neubližuje

Mirek Darvas

Pedofilie je trestná, pedofil znásilňuje děti

gumiczud

Pedofilie je nemoc, která by se měla léčit

Arne1

Pedofil má děti rád, skutečný pedofil by dětem nikdy neublížil

Tydýt

Většina pedofilů je dětem nebezpečná, někteří však dokáží se svou touhou bojovat .

BLpavel

Pokud by to někoho zajímalo, mohu doporučit toto krátké video o pedofilii .

https://m.you­tube.com/watch?fbclid=I­wAR3AdnNDC7EJ­x8qRlHWXNudy11P8ec­sbhLgDYdEEIP31fAH­hfEOOfO8n2K8&v=FJ­Jv53Lhljw&fea­ture=youtu.be

BLpavel

Všem moc děkuji za odpovědi.

Pro info, pedofilie je zásadě orientace, podobně jako homosexualita, bisexualita,… sexuálně nás tedy přitahují děti, umíme se do nich zamilovat, není pravidlem ale pro většinu platí že dětem dokáže lépe porozumět a vcítit se do nich.

Většina pedofilů dětem neubližuje, a asi 90 % případů sexuálního zneužívání dětí se dopouští jedinci po sexuální stránce normální ( tedy ne pedofilové )

Kolik nás se se přesně neví, odhad je mezi 1–3 %