Kajoch

Co vás v roce 2018 nejvíc potěšilo a naopak zklamalo?

Nejlepší odpověď
hapiky

Byl to nejteplejší rok od roku 1775. Ekonomika přes malé vyjímky stále rostla, špatné bylo, že nám stále mizí podzemní zásoby pitné vody, zisky s přírodních zdrojů se za jidášský peníz odvádějí do zahraničí atd…

Další odpovědi
Kepler

  • : rozhodnutí o zvýšení důchodu a nalezení přivýdělku
  • : částečně pobyt v Německu

zjentek

Zajímavá otázka…

Mě nepotěšilo NIC, VŠECHNO mě zklamalo! Rozumíš? VČECHNO!!!!!!!! ;) ;D ;D

Kryšpín

Stálé kvalitní budování kapitalismu, vysoký průměrný plat 33 tisíc českých a příslib, že již za 15 let dohoníme Německo a zklamalo, že Evropská Komise zakáže šťouchátka do uší vyrábět a prodávat z umělé hmoty

Rokio

Mně nejvíce potěšil nárůst hodnoty kryptoměny Bitcoin a nejvíce mě zklamal její velký propad.

zjentek

Hapiky, tak to jsem „vedle tebe“ tazateli OPĚT odpověděl nefundovaně. Prostě jsem se takhle hluboce do otázky nepodíval, omlouvám se za to.. ;)

hapiky

zjentek: Však ty to umíš vynahradit!