Co vás tak asi napadne,když si uvědomíte skutečnost?

Totiž že jste byli, a to je bez diskuse,kdysi tou nejrychlejší spermií?
Doplňuji:
Zapomněl jsem,že tím pádem vítěznou.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že by si člověk měl uvědomit, že i když je mu nejhůř, bude líp, že každý den je jiný… Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře…
Jeden citát:
„Někdy se zdá, že se tíha situace nedá unést, je jí příliš, ale bolest přesto patří k životu, bez ní by nebylo naděje, a velikost a život by byly jenom pošetilostí“.
Doplňuji:
Bubco, zase jedna z Vašich otázel, na niž se dá odpovědět jakkoliv či ji brát jako vtip.

Další odpovědi
Miroslavst

Že bude středa :D:D

FOG

Dnes se jiz tolik zase nezavodi.

ten který je

Z pohledu věřícího – boží dar.Z pohledu ateisty – náhoda.V každém případě si myslím že život každého z nás visí na vlásku a je velice smutné když o život přijde lidská bytost autonehodou nebo nějakou neopatrností.Nej­horší co se mně jeví je to,když člověk přijde o svůj život v nějakém válečném konfliktu nebo když někdo někoho zavraždí třeba z kriminálních pohnůtek.