Co vám pomohlo na škytavku?

Mě vypít několik loků vody bez přerušení.

Nejlepší odpověď
annas

Napiji se vody přes nůž v puse, to vždy nejde, pokud nejsem doma, jindy zadržím dech, stisknu nosní dírky, někdy pomůže sníst sladké atd.

Občas vyzkouším některou další radu.
http://doma.no­va.cz/clanek/zij­tezdrave/babske-rady-proti-skytavce-co-pomuze.html

Další odpovědi
Kepler

Někdy mi pomohlo hodně se nadechnout a zadržet na co nejdelší dobu dech.

dudu

Kostka cukru.

Edison

Bez přerušení sklenici syceného náoje (optimálně pivo a nejlíp celý a z lahve) se zvednutou levou rukou volně opřenou, např. o futro. U táty to zabrralo po několika denní škytce, kdy si už ani dochtoři nevěděli rady.