dust8

Co vám nejlépe zabralo na ucpané nosní dutiny?

Nejlepší odpověď
marci1

Napařování a inhalace. Do nádoby s horkou vodou si kápni trochu esenciálního oleje (mátový, heřmánkový, meduňkový), přehoď si přes hlavu ručník a inhaluj. 🙂

Další odpovědi
Ametyst

Obyčejné nosní kapky, ale musí se právě dostat až do čela, musí pocitově působit od kořene nosu výš do čela. Nesmím je cítit v krku.

Malvína

Napustit umyvadlo tak horkou vodou, jakou kdo snese a ponořit do něj ruce až nad lokty. Nevěřila jsem, ale úžasně to spustilo rýmu.
Na mě inhalace nezabírá, ale jsem výjimka, většině lidí pomůže.
Rýmovník mi také pomáhá.
Ovšem můj naprostý svatý grál je polštářek naplněný pohankou, potažmo třešňovými peckami. Chvíli se nahřeje v mikrovlnné troubě a pak jej přikládám na čelo. Když mě začínají pobolívat průdušky, přiložím jej na ně. Druhý den vykašlávám, bolest zmizí. Výborná věc!

paul1

Jsou tady dobré rady, vyzkouším. Já používám Sanorin, ten mi funguje, ale asi by bylo lepší
něco přírodního.

zjentek

Upřímně? Nic! 🤷‍♂️

Silwer

Čas. Když už jsem bolestí skoro chodil po stropě, tak se to uvolnilo samo. Vysmrkal jsem něco jako zmačkaný pingpong. míček a byl klid ":)
Jinak mi nepomohlo nic (návštěvu chirurgické ambulance jsem nepodstoupil) a to jsem zkusil i takovou divnost jako je ' ušní svíce ' .

Kapoškq

Solná voda a dýchat několikrát za den nebo konvička na dutiny

Spartaboy

Na nachlazení téměř zázračně zabírají Beta Glukany které opravdu hodně posílí imunitu.

Rudolf Rulík

Inhalace

Nikola23

Pervitin

Michálek1245

Solná voda je na tohle super. Jako někde jsem slyšel, že docela dobře funguje inhalační kyslík. Na druhou stranu ale když kouknu třeba na popis k https://www.on­linemedical.cz/in­halacni-kyslik-o2-14l-/ tak si říkám, že tam na dutiny nic není. Je to spíš o nějaké regenerace buněk a podobné věci. Takže o tom bych si něco zjistil. Mi pak ještě velmi dobře funguje inhalace slivovice rozpuštěné v horké vodě. Sice to trochu dává, ale jako rýma se vám uvolní. :)