Avatar uživatele
MAFIA777

Co vám nejlépe zabírá na bolest zubu a hlavy?

Co vám nejlépe zabírá na bolest hlavy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5076 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emma

Já používám výhradně kapky Algifen již mnoho let a je to zaručené. Předepisuje mi je paní doktorka, mohu vzít až čtyřicet kapek,ale bohatě postačí při migréně či bolesti zubu dvacet kapek, za chvilku zaberou a je dobře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Tak jak? Na bolest hlavy, nebo na bolest zubu? Nebo dokonce obojí? 😁 Na bolení zubu (pokud je to ale velké bolení) si loknu malinko slivovice. Když mne zub bolí hodně, vezmu si prášek. Pokud ani to nepomůže, letím k zubaři. Pokud mne bolí hlava, lehnu si, zavřu oči a snažím se usnou. Pokud je to migréna (nebo velké bolení hlavy, ale nejedná se o migrénu), vím, že neusnu, ale vezmu si prášek a lehnu si (někdy si dávám na hlavu i studený zábal). Pokud ani léky nepomáhají, letím k doktorovi. Takže asi takto je to u mě 🙂 Naštěstí mne zuby ani hlava často nebolí, takže jsem v klidu 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Při bolesti hlavy nebo zubů,mi manželka podává ATARALGIN.Většinou pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Také jsem měla v záloze vždy Algifen,jenže se specializuje na křeče /spazma/, objevila jsem Tramal,který vyřeší vše,zuby i hlavu.Je to nenávykový opiát,můžou ho brát /s doporučením lékaře,i těhot­né/,ten blokuje nervová zakončení.Ted mi ho dali na zlomené žebro…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Já mám u sebe ibalgin, ipobrufen, brufen. Je to jedno co, stejné složení. Ten pomáhá a pokud ne, tak si vezmu jako poslední možnost algifen kapky. Jo a beru 54 kapek, je to napsáno v návodu.
No a pokud je to úplně v pr…, že nezabere nic z toho, tak pohotovost a injekce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Na bolest zubu doporučuji zubaře a na bolest hlavy ( prý to pomáhá) tak asi ano!jinak co nejméně bolesti přeji všem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva

Na bolest hlavy někdy stačí dva Paraleny,na migrénu,když to stihnu,tak Algifen kapky nebo cokoliv jiného od bolesti,když to nestihnu včas tak už si tu bolest a nevolnost musím několik hodin přetrpět,protože nejsem schopná cokoliv polknout, a na bolest zubů Valetol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Babicka mi vzdy doporucovala kousek stroucku cesneku zabalit do vaty a vlozit do ucha na te strane,kde boli zub.Tez jsem jako dite kloktal alpu – „francovku“.
A na boleni hlavy je asi nejlepsi fakt spanek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek