Co v pracovním inzerátu znamená „vnitřní drive a snaha po dalším růstu“ ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

motivace- snaha po dalším vzdělávání

Další odpovědi
baghira

Na Ostravsku se tomu výstižně říká „dřisty“.

Nesmyslné používání anglických slov a absurdní slovní spojení (snaha o něco, ne snaha po něčem) celkem výstižně charakterizuje, kdo asi bude tvůj nadřízený.

Zdroj: http://www.dfens-cz.com/view.php?cis­loclanku=2004020101

terry

Že se budeš snažit a budeš se dále učit a vzdělávat.

Hlada

Snaha zaměstnavatele dávat najevo nadřazenost pomocí bezúčelně použitého cizího výrazu. Celá věta je nesmyslný blábol nic neříkající o konkrétních požadavcích. Kdo něco umí, nemá zapotřebí si takto zvyšovat pocit důležitosti. Doporučuji se se od takových zaměstnavatelů distancovat. Jestli hledáte práci, tak se zajímejte o takové zaměstnavatele, kteří umějí práci, požadavky a odměnu jasně formulovat bez přihlouplých jazykových zpitvořenin.

WeeBear

Vnitřní motivace a snaha v kariérním růstu (postup do vyšší pozice).