hapiky

Co uděláte, když po vás muslim hodí batoh?

https://g.cz/co-udelate-kdyz-po-vas-muslim-hodi-batoh/

Mazálku! Přečti si to a zamysli se nad sebou

Nejlepší odpověď
Kepler

Vykašli se na muslimy i na mazálka. Že by taky muslim? Nebo jiný pablb a xindl?

Další odpovědi
aliendrone

To záleží na době načasování batohu – stihnu-li defekovat, či nestihnu-li? ;) :D :D

Fakt je, že i když vím že zrovna u nás je riziko celkem malé, tak STEJNĚ když potkám chodící prostěradla si udržuji odstup. Proč? Protože SPLÉST se mohu obvykle POUZE JEDNOU, druhá šance je spíše teoretická! :) ;)

Mazálek NENÍ muslim (tedy myslím), nýbrž ADMIN. Komické na tom je, že si navymýšlí a vynucuje kodexy a pravidla, které pak sám NEDODRŽUJE! Že by schíza? ;) :D :D

led

Ako viete, že je to muslim? Môže len vyzerať ako muslim, rovnako ako muslim môže navonok vyzerať práve ako vy.
Parafrázujem praktika z hviezd aliendrona:
ak mi ktokoľvek hodí niečo, môže dôjsť k potvrdeniu vety A(liendrone): „SPLÉST se mohu obvykle POUZE JEDNOU, druhá šance je spíše teoretická!“ alebo vety K(epler) „Vykašli se na muslimy i na mazálka“, alebo poďakuješ za dar.

jáára

Žádnýho neznám.

hapiky

Kepler: Jasně, už to mám na háku! Ať to klidně skryje znovu.