Co to znamená uhranutí? Děkuji.

Ve snáři sem si zjistila,že když se mi zdá že se dusím nebo se to i stává (ve spánku), tak že je ten člověk uhranutý. Jen nevím co to znamená. Na internetu to není nikde popsáno. Děkuji za odpověď. M.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Uhranout: Zle se na někoho podívat a způsobit mu tak škodu, někdy i smrt.

Průvodce světem magie:

Zdroj: http://www.ma­giicke.estran­ky.cz/stranka/slov­nicek-pojmu

Další odpovědi
Retko

Jednoduse ublizit pohledem (uhranout)

panenka

uhranutí znamená když tě někdo nemá rád přeje ti něco zlého a myslí na tebe s pocitem aby se ti nedařilo a snaží se na tvou osobu přivolat samé zlé věci

Tata

Občas se stává že se někdo na někoho podívá zlostně, hněvivě, nenávistně, potom u citlivějších jedinců může dojít i vážným psychickým stavům a depresím. To je podle dřívějších názorů uhranutí. Dnes se tento termín nepoužívá, protože je zjištěno že většinou příčinnou těchto stavů bývají jiné vlivy které vyvolávají deprese a strach.